רמת גן דיגיטל

פלאפל רמת גן

פלאפל ברמת גן הוא אחד המאכלים שברמת גן אוהבים לאכול. כאן תמצאו את הפלאפלים המומלצים של רמת גן.

קרניבורגר נתיבות
פיצה סחבק נתיבות

כתבות על פלאפל ברמת גן

פלאפל רמת גן- המלצות
פלאפל רמת גן- המלצות
פלאפל רמת גן
פלאפל רמת גן
פלאפלים מומלצים ברמת גן
פלאפלים מומלצים ברמת גן

לכל הכתבות בנושא פלאפל ברחובות >>

מחירי פלאפל ברמת גן

  • מנת פלאפל בפיתה ₪15
  • מנת פלאפל בבאגט ₪25
  • צלחת פלאפל ₪35

למחירון המלא פלאפל ברמת גן >>

מידע על פלאפל ברמת גן

פלאפל ברמת גן

אוהבים לאכול פלאפל, אוכל מהיר? אולי אתם בכלל אוהבים לבשל בבית..  ואולי בא לכם רק משהו זריז ומשביע באמצע יום עבודה? ריכזנו עבורכם את כל הפלאפלים  הכי שווים של רמת גן.

כולנו יודעים להכין אוכל בבית ואפילו אולי שרפנו מטבח או שניים, אבל אין כמו החוויה של לשבת אחרי יום עבודה ארוך עם החברים, או בת הזוג במסעדה שאתה אוהב, ולקבל פינוק עד השולחן, הפינוק שבעובדה שלא צריך לבשל או לנקות את המטבח, ושיש מישהו שמגיש לך את האוכל, מעצימה את חווית הישיבה במסעדה וכל אלה הופכים לחוויה אחת מושלמת.

פלאפל מומלץ ברמת גן 

מסעדת פלאפל ברמת גן שמכבדת את עצמה צריכה להיות נקייה ומסודרת, ושהשרות בה יהיה יוצא מן הכלל, מסעדת פלאפל מומלצת ברמת גן לא חייבת להיות מסעדת בוטיק שמגישה רק מאכלי יוקרה: מסעדת פלאפל מומלצת היא מסעדה שהלקוחות נהנים לשהות ולאכול בה, וכך הם ממליצים לחברים ולקרובי המשפחה על השירות הטוב שקיבלו.

כמה עולה פלאפל ברמת גן?

כיום עם כל כך הרבה מסעדות בעיר רמת גן שרק גדלה ומתפתחת, נפתחות עוד ועוד מסעדות פלאפל ברמת גן.. ישנם המון מסעדות פלאפל, ולכן המחיר משתנה ממסעדה למסעדה, המחיר במסעדת פלאפל ברמת גן אמורה לעלות בין 10 ל 50 ₪. באופן כללי מחירי פלאפל ברמת גן לא יקרות כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים במסעדה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים ממסעדה למסעדה.

משלוחי פלאפל ברמת גן

לכל פלאפל בפורטל העסקים של רמת גן דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור המסעדה, שעות פתיחה, טלפון של המסעדה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למסעדה ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

Scroll to Top
פורטל העסקים של רמת גן